Akcja PODAJ DALEJ

• Jedną z form niesienia pomocy jest organizowana przez Fundację akcja zbierania odzieży używanej. Celem naszych wspólnych działań jest finansowe i rzeczowe wsparcie Podopiecznych Fundacji. Bardzo często pozornie stary, nieużywany i nieprzydatny przedmiot ma wielką wartość. Może on zostać ponownie wykorzystany lub przynosić zysk, który Fundacja przeznaczy na realizację celów statutowych. Dołączając do naszej akcji PODAJ DALEJ.  wspieracie Państwo nie tylko Podopiecznych Fundacji, ale macie także wpływ na poprawę jakości ekologicznej naszej Ziemi. Wszelkie informacje na temat wspierających nas firm, urzędów, instytucji i placówek są zamieszczone na stronie internetowej Fundacji. W ten sposób stworzymy sieć wsparcia dla Podopiecznych Fundacji, gdzie dobroczynność łączy się z ekologią. Więcej na temat akcji PODAJ DALEJ oraz możliwości przystąpienia w zakładce Chcę pomóc.

PODAJ DALEJ. Poczuj EKO-logiczną radość dawania!
  • Od grudnia 2012 r. Fundacja organizuje Kiermasze z cyklu PODAJ DALEJ wspólnie z Ośrodkami Pomocy Społecznej m. st. Warszawy. Podczas Kiermaszu Podopieczni OPS mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy rzeczowej w postaci:
    • odzieży,
    • obuwia,
    • zabawek,
    • książek,
    • gier planszowych,
    • wózków dziecięcych itp.

Rzeczy te ofiarowane są przez Darczyńców podczas zbiórek odzieży na terenie Warszawy i okolic oraz przez placówki oświatowe i firmy, na terenie których umieszczone są pojemniki na odzież oraz inne tekstylia.

UWAGA! Prowadzone przez nas zbiórki odbywają się wyłącznie na terenie Warszawy i okolic.

Fundacja planuje cyklicznie organizować Kiermasze na terenie kolejnych dzielnic Warszawy.

Kalendarium Kiermaszy PODAJ DALEJ:

15 grudnia 2012 r. - Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.
                                W Kiermaszu wzięło udział 100 rodzin będących klientami OPS Targówek.

13 kwietnia 2013 r. - Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy.
                                 W Kiermaszu wzięło udział 150 rodzin będących klientami OPS Białołęka.

18 maja 2013 r. - Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy.
                            W Kiermaszu wzięło udział ponad 300 osób będących klientami OPS Praga Północ.

15 czerwca 2013 r. - Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy
                                   W Kiermaszu wzięło udział 200 rodzin będących klientami OPS Ursus.

19 października 2013 r. - Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy.
                                   W Kiermaszu wzięło udział 200 rodzin będących klientami OPS Włochy.

23 listopada 2013 r. - Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.
                                    W Kiermaszu wzięło udział 300 rodzin będących klientami OPS Wola.

14 grudnia 2013 r. - Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy.
                                    W Kiermaszu wzięło udział 300 rodziny będących klientami OPS Bielany.

15 marca 2014 r. - Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy.
                                   W Kiermaszu wzięło udział 200 rodzin będących klientami OPS Ochota.

12 kwietnia 2014 r. - Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy.
                                   W Kiermaszu wzięło udział 200 rodzin będących klientami OPS Wawer.

17 maja 2014 r.     - Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy.
                                   W Kiermaszu wzięło udział 200 rodzin będących klientami OPS Rembertów.

25 czerwca 2014 r. - Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy.
                                   W Kiermaszu wzięło udział 150 rodzin będących klientami OPS Żoliborz.

27 września 2014 r. - Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy.
                                   W Kiermaszu wzięło udział 200 rodzin będących klientami OPS Włochy.

22 listopada 2014 r. - Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga-Północ m. st. Warszawy.
                                   W Kiermaszu wzięło udział 200 rodzin będących kilentami OPS Praga-Północ.

13 grudnia 2014 r. - Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.
                                   W Kiermaszu wzięło udział 100 rodzin będących kilentami CPS Śródmieście.

11 kwietnia 2015 r. - Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.
                                   W Kiermaszu wzięło udział 200 rodzin będących kilentami CPS Śródmieście.

30 maja 2015 r. - Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy.
                                   W Kiermaszu wzięło udział 200 rodzin będących klientami OPS Włochy.

17 października 2015 r. - Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy.
                                   W Kiermaszu wzięło udział 200 rodzin będących klientami OPS Włochy.

24 października 2015 r. - Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.
                                   W Kiermaszu wzięło udział 200 rodzin będących kilentami CPS Śródmieście.

PODZIĘKOWANIA:

Wyświetlanie skanowanie0002.jpg