Aktualności / Dołącz do akcji naszej Fundacji

Dołącz do akcji naszej Fundacji

data: 2013-03-12  |  tagi:
Dołącz do akcji naszej Fundacji

Fundacja rozpoczęła wielką akcję ekologiczno-charytatywną skierowaną do firm, sklepów, placówek oświatowych oraz wszystkich, którym nieobca jest pomoc dzieciom i którzy chcieliby wesprzeć nasze działania.
Ekologiczna, gdyż promuje dążenie do ochrony środowiska naturalnego poprzez ograniczenie emisji śmieci tekstylnych.
Charytatywna, gdyż dzięki zgromadzonym środkom Fundacja będzie realizować zadania statutowe.
Do akcji naszej Fundacji dołączyły i wspierają ją przedszkola i szkoły na terenie Warszawy i okolic, które udostępniły na terenie swoich placówek miejsce na ekologiczny pojemnik na odzież używaną.
Zapraszamy do przyłączenia się do naszej akcji i wspieranie działań przyczyniających się do tego, aby dzieci z rodzin najuboższych mogły realizować swoje marzenia.

Lista placówek, które dołączyły do akcji znajduje się w zakładce Pomagają nam