XXXIII Kiermasz PODAJ DALEJ

data: 2018-10-26  |  tagi:

Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście wspólnie z naszą Fundacją zorganizowało i przygotowało Kiermasz dla Podopiecznych CPS, który odbył się 26 października 2018 r. Zainteresowanie przygotowanymi przez naszych Darczyńców rzeczami było jak zwykle ogromne, a radość dzieci na widok nowych zabawek była niepowtarzalna. Cieszymy się, że możemy w ten sposób wpierać rodziny, które potrzebują pomocy w postaci odzieży, obuwia, zabawek oraz innych przedmiotów codziennego użytku.
Dziękujemy Pracownikom CPS, którzy zawsze z całym zaangażowaniem włączają się w pomocy przy organizacji tego przedsięwzięcia. Zapraszamy w grudniu na ostatni w tym roku Kiermasz.

XXXII Kiermasz PODAJ DALEJ

data: 2018-09-22  |  tagi:

W dniu 22 września br. odbył się kolejny Kiermasz naszej akcji, którego współorganizatorami byli Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej Warszawa Włochy . Kiermasz jak zawsze cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Każdy z przybyłych mógł bezpłatnie zaopatrzyć się w odzież, obuwie, zabawki oraz inne przedmioty codziennego użytku. Nie byłoby to możliwe bez pomocy naszych Darczyńców, którym serdecznie dziękujemy i których zachęcamy do dalszej współpracy. Zapraszamy na kolejne Kiermasze.

XXXI Kiermasz PODAJ DALEJ

data: 2018-09-14  |  tagi:

Fundacja Praw Dziecka we współpracy z Centrum Pomocy Społecznej Warszawa Śródmieście przygotowała Kiermasz z cyklu PODAJ DALEJ, który odbył się 14 września 2018 r. Podczas Kiermaszu Podopieczni CPS mogli zaopatrzyć się (bezpłatnie) w ofiarowane przez naszych Darczyńców rzeczy: ubrania, obuwie, tekstylia, zabawki oraz drobne przedmioty użytku domowego. Dziękujemy Wszystkim za przybycie, a Pracownikom CPS za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia.

XXX Kiermasz PODAJ DALEJ

data: 2018-05-19  |  tagi:

19 maja 2018 r. zorganizowaliśmy naastępny w kolejności Kiermasz wspólnie z Ośrodkiem Pomocy Społecznej Warszawa Włochy. Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie Pracowników OPS.

XXIX Kiermasz PODAJ DALEJ

data: 2018-03-16  |  tagi:

W ubiegłą sobotę, tj. 16 marca 2018 r. odbył się kolejny Kiermasz naszej akcji, który pomogli nam przygotować Pracownicy Centrum Pomocy Społecznej Warszawa Śródmieście. Dziękujemy zarówno Pracownikom OPS jak i wszystkim, którzy uczestniczyli w naszym Kiermaszu i mogli skorzystać z darów przekazanych od naszych Darczyńców.

XXVIII Kiermasz PODAJ DALEJ

data: 2018-01-12  |  tagi:

Dnia 12 stycznia 2018 roku odbyl się pierwszy w tym roku, a dwudziesty ósmy już Kiermasz z cyklu PODAJ DALEJ współorganizowany z Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy. Jak zawsze zainteresowanie rzeczami przekazanymi przez naszych Darczyńców było ogromne i każdy mógl znaleźć coś dla siebie. Zapraszamy na kolejne Kiermasze i dziękujemy Wszystkim za okazaną pomoc.

XXVII Kiermasz PODAJ DALEJ

data: 2017-09-16  |  tagi:

W osttnią sobotę tj. 16 wrzeeśnia odbyl się kolejny kiermasz z cyklu PODAJ DALEJ współorganizowany z Ośrodkiem Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy. Pomimo niesprzyjającej pogody, kiermas cieszył się jak zwykle ogromnym zainteresowaniem.
Dziękujemy wszystkim Pracownikom OPS Włochy, którzy pomogli przy organizacji kiermaszu!

XXVI Kiermasz Podaj Dalej

data: 2017-06-30  |  tagi:

W dniu 30 czerwca 2017 r. odbył się kolejny Kiermasz z cyklu Podaj Dalej współorganizowany z naszym stałym partnerem - Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.

Dziękujemy za wspolną pracę na rzecz środowisk lokalnych.

XXV Kiermasz Podaj Dalej

data: 2017-03-24  |  tagi:

Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego wraz z Fundacją Praw Dziecka zorganizowali pierwszy w tym roku Kiermaszu „PODAJ DALEJ”, który odbył się 24 marca 2017 roku (piątek) w godzinach 15.00-17.00 w siedzibie Centrum przy ul. Konwiktorskiej 3/5.

W trakcie wydarzenia można było nieodpłatnie skorzystać z pomocy rzeczowej dla dzieci i dorosłych w formie odzieży, obuwia, tekstyliów, zabawek, książek, gier planszowych i innych.

XXIV Kiermasz PODAJ DALEJ

data: 2016-12-14  |  tagi:

W dniu 9 grudnia odbył się ostatni w tym roku Kiermasz z cyklu PODAJ DALEJ współorganizowany z Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.