XXVII Kiermasz PODAJ DALEJ

data: 2017-09-16  |  tagi:

W osttnią sobotę tj. 16 wrzeeśnia odbyl się kolejny kiermasz z cyklu PODAJ DALEJ współorganizowany z Ośrodkiem Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy. Pomimo niesprzyjającej pogody, kiermas cieszył się jak zwykle ogromnym zainteresowaniem.
Dziękujemy wszystkim Pracownikom OPS Włochy, którzy pomogli przy organizacji kiermaszu!

XXVI Kiermasz Podaj Dalej

data: 2017-06-30  |  tagi:

W dniu 30 czerwca 2017 r. odbył się kolejny Kiermasz z cyklu Podaj Dalej współorganizowany z naszym stałym partnerem - Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.

Dziękujemy za wspolną pracę na rzecz środowisk lokalnych.

XXV Kiermasz Podaj Dalej

data: 2017-03-24  |  tagi:

Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego wraz z Fundacją Praw Dziecka zorganizowali pierwszy w tym roku Kiermaszu „PODAJ DALEJ”, który odbył się 24 marca 2017 roku (piątek) w godzinach 15.00-17.00 w siedzibie Centrum przy ul. Konwiktorskiej 3/5.

W trakcie wydarzenia można było nieodpłatnie skorzystać z pomocy rzeczowej dla dzieci i dorosłych w formie odzieży, obuwia, tekstyliów, zabawek, książek, gier planszowych i innych.

XXIV Kiermasz PODAJ DALEJ

data: 2016-12-14  |  tagi:

W dniu 9 grudnia odbył się ostatni w tym roku Kiermasz z cyklu PODAJ DALEJ współorganizowany z Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.

XXIII Kiermasz PODAJ DALEJ

data: 2016-10-08  |  tagi:

W ostatnią sobotę tj. 8 października br. gościliśmy na dzielnicy Włochy, gdzie - wspólnie z Ośrodkiem Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy - zorganizowaliśmy kolejny Kiermasz PODAJ DALEJ. Trochę martwiliśmy się o pogodę, bo OPS Włochy dysponuje pięknym ogródkiem, na którym wystawiamy wszystkie przygotowane przez nas rzeczy, ale na szczęście nie padało, a nawet pojawiło się słońce. Podopieczni OPS Włochy skorzystali z bezpłatnej pomocy ofiarowanej przez Państwa.

Serdecznie Wszystkim dziękujemy!

XXII Kiermasz PODAJ DALEJ

data: 2016-09-27  |  tagi:

24 września 2016 r. odbył się pierwszy po przerwie wakacyjnej, jesienny Kiermasz Podaj Dalej, na który zaprosiliśmy Podopiecznych Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy. Zainteresowanie było jak zawsze ogromne. Podopieczni Centrum skorzystali z bezpłatnej pomocy rzeczowej i mogli wybrać rzeczy codziennego użytku ofiarowane przez naszych Darczyńców.

Dziękujemy Wszystkim serdecznie!

XXI Kiermasz PODAJ DALEJ

data: 2016-06-18  |  tagi:

Już po raz kolejny mieliśmy okazję współorganizować Kiermasz z cyklu Podaj Dalej wspólnie z Centrum POmocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście. Pełna relacja znajduje się tu : XXI Kiermasz

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i przebieg Kiermaszu!

XX Kiermasz PODAJ DALEJ

data: 2016-03-12  |  tagi:

W ostatnią sobotę t.j. 12 marca 2016 r. odbył się kolejny Kiermasz z cyklu PODAJ DALEJ współorganizowany z Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy

Serdecznie dziękujemy Pracownikom CPS za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie Kiermaszu.

XIX Kiermasz PODAJ DALEJ

data: 2015-12-03  |  tagi:
XIX Kiermasz PODAJ DALEJ

W sobotę, 5 grudnia 2015 r. odbył się XIX Kiermasz z cyklu PODAJ DALEJ, którego współpartnerem było Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście.

Serdecznie dziękujemy za pomoc i udział w Kiermaszu.

XVIII Kiermasz PODAJ DALEJ

data: 2015-10-24  |  tagi:

W sobotę, 24 października br. odbył się kolejny Kiermasz z cyklu PODAJ DALEJ współorganizowany z Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy

Dziękujemy za udział i pomoc w organizacji Kiermaszu wszystkim Pracownikom CPS Śródmieście.