EN   PL
Fundacja Praw Dziecka

XVII Kiermasz PODAJ DALEJ

data: 2015-10-15  |  tagi:

W sobotę tj. 17 października 2015 r. odbył się XVII Kiermasz z cyklu PODAJ DALEJ  współorganizowany po raz kolejny z Ośrodkiem Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy. Kiermasz dedykowany był dla Klientów OPS, 
Z uwagi na złe warunki pogodowe (kiermasz odbywał się na świezym powietrzu) musieliśmy trochę wcześniej zakończyć Kiermasz. Mimo tego, osoby, które zjawiły się na Kiermaszu, skorzystały z naszych zasobów.

Serdecznie dziękujemy Pracownikom OPS Włochy za pomoc w organizacji Kiermaszu i wytrwałość podczas jego przebiegu.

XVI Kiermasz PODAJ DALEJ

data: 2015-05-30  |  tagi:

W sobotę 30 maja 2015 odbył się kolejny kiermasz przedmiotów użytkowych i odzieży używanej z cyklu PODAJ DALEJ, podczas którego Klienci Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy mogli skorzystać z bezpłatnej pomocy rzeczowej ofiarowanej od naszych Darczyńców. 
Kiermasz spotkał się, jak zawsze, z ogromnym zainteresowaniem. Klienci OPS Włochy zostali obdarowani mnóstwem rzeczy, z których z radością będą korzystać. Cieszymy się, że nasza inicjatywa przynosi tak wiele korzyści.
Dziękujemy Pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy za pomoc i zaangażowanie podczas realizacji Kiermaszu oraz naszym Darczyńcom za przekazane rzeczy.

XV Kiermasz PODAJ DALEJ

data: 2015-04-09  |  tagi:

W sobotę 11 kwietnia 2015 r. odbył się XV Kiermasz z cyklu PODAJ DALEJ współorganizowany z Centrum Pomocy Społecznej Warszawa Śródmieście.

W Kiermaszu wzięli udział Klienci CPS, na którym mogli skorzystać z bezpłatnej pomocy rzeczowej ofiarowanej przez naszych Darczyńców.
Kiermasz spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom za pomoc w organizacji Kiermaszu!.

XIV KIERMASZ PODAJ DALEJ

data: 2014-12-11  |  tagi:

W ostatnią sobotę (13 grudnia) mieliśmy przyjemność gościć w Śródmieściu, gdzie wspólnie z Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy organizowaliśmy kolejny Kiermasz z cyklu PODAJ DALEJ przeznaczony dla KIientów CPK. Podczas Kiermaszu, tradycyjnie, można było skorzystać z bezpłatnej pomocy w postaci: odzieży, obuwia, drobnego sprzętu AGD, tekstyliów domowych, zabawek dziecięcych itp.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom Centrum Pomocy Społecznej za ogromne zaangażowanie i pomocy podczas Kiermaszu. Ogromne podziękowania także dla Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 158 za udostępnienie pomieszczenia do przeprowadzenia naszej inicjatywy.

XIII KIERMASZ PODAJ DALEJ

data: 2014-11-18  |  tagi:

Po raz kolejny odbył się Kiermasz z cyklu PODAJ DALEJ współorganizowany z Ośrodkiem Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy.

 Był to już XIII Kiermasz i odbyl się on w sobotę 22 listopada 2014 r. w siedzibie OPS Praga Północ.

W Kiermaszu wzięły udział osoby korzystające z pomocy Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy. Każda osoba, otrzymała bezpłatną pomoc rzeczową w postaci:

 

  • odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej,
  • obuwia,
  • książek,
  • zabawek,
  • wózków dziecięcych.

 Dziękujemy Wszystkim przybyłym na Kiermasz, naszym Darczyńcom oraz Pracownikom OPS Praga Północ za pomoc i zaangażowanie podczas Kiermaszu.

XII Kiermasz PODAJ DALEJ

data: 2014-09-29  |  tagi:

W ostatnią sobotę tj. 27 września odbył się kolejny, po wakacyjnej przerwie, kiermasz przedmiotów użytkowych i odzieży używanej z cyklu PODAJ DALEJ, podczas którego Klienci Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy mogli skorzystać z bezpłatnej pomocy rzeczowej ofiarowanej od naszych Darczyńców. 
Kiermasz spotkał się, jak zawsze, z ogromnym zainteresowaniem. Klienci OPS Włochy zostali obdarowani mnóstwem rzeczy, z których z radością będą korzystać. Cieszymy się, że nasza inicjatywa przynosi tak wiele korzyści.
Dziękujemy Pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy za pomoc i zaangażowanie podczas realizacji Kiermaszu oraz naszym Darczyńcom za przekazane rzeczy.

XI Kiermasz PODAJ DALEJ

data: 2014-06-27  |  tagi:

W dniu 25 czerwca 2014 r. odbył się XI Kiermasz z cyklu PODAJ DALEJ. Współorganizatorem Kiermaszu był Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy

Podczas Kiermaszu Klienci OPS Żoliborz mogli skorzystać z bezpłatnej pomocy rzeczowej w postaci:
- odzieży,
- obuwia,
- innych tekstyliów,
- artykułów dla dzieci (zabawek, książek, gier, wózków itp.)
- drobnego sprzętu AGD.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom OPS Żoliborz za wsparcie oraz pomoc przy organizacji Kiermaszu.

X KIERMASZ PODAJ DALEJ

data: 2014-05-27  |  tagi:

asystent

 

Fundacja Praw Dziecka wraz z Ośrodkiem Pomocy Społecznej Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy zorganizowała w ostatnią sobotę, tj. 24 maja 2014 r., Kiermasz z cyklu PODAJ DALEJ. Był to już dziesiąty Kiermasz organizowany wspónie z Ośrodkami Pomocy Społecznej m.st. Warszawy. Podczas Kiermaszu Klienci OPS Rembertów mogli skorzystać z bezpłatnej pomocy rzeczowej ofiarowanej przez naszych Darczyńców, za którą jak zawsze bardzo dziękujemy. Były to m.in.:
- odzież damska, męska, dziecięca,
- zabawki, książki, gry planszowe,
- inne tekstylia,
- drobny sprzęt AGD.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim przybyłym na Kiermasz za zainteresowanie.
Szczególne podziękowania należą się Dyrekcji oraz Pracownikom OPS Rembertów, którzy swoją pomocą i zaangażowaniem wsparli naszą inicjatywę.

IX Kiermasz PODAJ DALEJ

data: 2014-04-14  |  tagi:

Z pomocy rzeczowej ofiarowanej przez naszych Darczyńców w postaci
- odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej,
- książek,
- zabawek,
- wózków dziecięcych,
- innych  tekstyliów,
- drobnego sprzętu AGD
mogli skorzystać Klienci Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Wawer m.st Warszawy,

który był naszym partnerem i współorganizatorem podczas kolejnego Kiermaszu PODAJ DALEJ. Odbył się on w sobotę 12 kwietnia 2014 r. w Wawerskiej Strefie Kultury i spotkał się z ogromnym zainteresowaniem.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom OPS Wawer za ogromne zaangażowanie i pomoc przy organizacji tego charytatywnego przedsięwzięcia.

VIII Kiermasz PODAJ DALEJ

data: 2014-03-18  |  tagi:

Kolejny, ósmy już, Kiermasz z cyklu PODAJ DALEJ odbył się w ostatnią sobotę 15 marca 2014 r. zorganizowany we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy.

Podczas Kiermaszu klienci OPS Ochota mogli skorzystać z bezpłatnej pomocy rzeczowej w postaci:
- odzieży oraz innych tekstyliów,
- wózków, gier planszowych oraz zabawek dziecięcych,
- drobnego sprzętu AGD.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji oraz Pracownikom OPS Ochota za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie i zorganizowanie Kiermaszu.