Razem wspieramy dzieci

data: 2012-12-14  |  tagi:
Razem wspieramy dzieci

Sieć znanej marki MOTHERCARE wspólnie z Fundacją Praw Dziecka bierze udział we wspólnej akcji, której celem jest niesienie pomocy dzieciom.
Akcja ma charakter ekologiczny, gdyż promuje dążenie do ochrony środowiska naturalnego poprzez ograniczenie emisji śmieci tekstylnych oraz charytatywnygdyż dzięki zgromadzonym środkom Fundacja będzie mogła realizować zadania statutowe.

I Kiermasz "PODAJ DALEJ"

data: 2012-12-11  |  tagi:
I Kiermasz "PODAJ DALEJ"

Dnia 15 grudnia 2012 r. Fundacja Praw Dziecka zorganizowała kiermasz "PODAJ DALEJ", w którym udział wzięły osoby pozostające pod opieką Ośrodka Pomocy Społecznej Warszawa-Targówek. Podczas kiermaszu ww. osoby uzyskały bezpłatną pomoc rzeczową w postaci odzieży, zabawek, książek oraz innych przedmiotów użytkowych. Kiermasz spotkał się z ogromnym zainteresowaniem, dlatego Fundacja będzie cyklicznie organizować tego rodzaju akcje.